Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Galanteria skórzana

Zestaw brelok, portfel, wizytownik, cena: 280 zł

Zestaw galanterii skórzanej z kryształkiem Swarovskiego. W skład zestawu wchodzą: Portfel damski poziomy, wykonany ze skóra roślinnej, przednia klapa lakierowana. Zapinany na napę. Posiada 2 kieszenie zasuwane na zamek, 3 kieszenie przeznaczone na banknoty, 5 przegród na karty. Na przedniej klapie cyrkonia Swarovskiego. Ozdobiony wytłoczonym logiem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wymiary: 150 x 80 mm.

Skórzane etui na okulary, cena: 70 zł

Etui na okulary wykonane z włoskiej skóry naturalnej, wyprawianej roślinnie, wyłożone miękką foderą (futrówką). Zamykane na zamek błyskawiczny. Ozdobione wytłoczonym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Występuje w dwóch kolorach: bordowym i brązowym. Zapakowane w granatowe pudełko ze złotym logo Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Saszetka skórzana, cena: 225 zł

Elegancka saszetka wykonana z włoskiej skóry naturalnej, wyprawianej roślinnie. Posiada 2 komory, w środku przegrody na karty i dokumenty, miejsce na drobne monety i zdjęcie, posiada rączkę, z tyłu dopinana do paska. Ozdobiona wytłoczonym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Występuje w kolorze czarnym. Wymiary: 14 x 10 x 4 cm. Zapakowane w granatowe pudełko ze złotym logo Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Skórzane etui na klucze z przegródką, cena: 130 zł

Etui z naturalnej skóry licowej. Posiada haczyki na klucze, przegrody na karty i zamykaną przegrodę na drobne pieniądze. Całość zamykana na zatrzask. Ozdobione wytłoczonym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Występuje w kolorze czerwonym. Zapakowane w czarne pudełko ze srebrnym logo Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Etui na klucze skórzane, cena: 70 zł

Etui na klucze wykonane z włoskiej skóry naturalnej. Zapinane na zatrzask, posiada kieszonkę zapinaną na suwak, 3 kieszonki, 6 uchwytów do kluczy. Ozdobione wytłoczonym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Występuje w kolorach: czarnym i brązowym. Wymiary: 6,5 x 12,0 cm. Zapakowane w granatowe pudełko ze złotym logo Uniwersytetu Jagiellońskiego. Produkt dostępny tylko w Stoisku promocyjnym w Muzeum UJ Collegium Maius.

Duży, poziomy portfel męski Wittchen, cena: 300 zł

Portfel męski średniej wielkości, wykonany ze skóry licowej, o klasycznym kroju, zachowany w orientacji poziomej. Posiada miejsce na bilon zamykane na suwak, 2 kieszenie na banknoty, w tym 1 zamykana na suwak, 6 miejsc na karty kredytowe, 3 kieszenie, w tym 1 przezroczysta. Ozdobiony wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz złotym zamkiem Wittchen. Występuje w kolorach: czarnym i ciemnobrązowym. Wymiary: 9,5 x 12 cm. Sprzedawany w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.

Etui na paszport Wittchen, cena: 90 zł

Etui na paszport wykonane ze skóry cielęcej. Posiada 2 zakładki na paszport. Ozdobione wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz logotypem Wittchen. Występuje w kolorze czerwonym i brązowym. Wymiary: 9,5 x 13,5 cm. Sprzedawane w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.

Etui na dokumenty Wittchen, cena: 140 zł

Etui na dokumenty wykonane ze skóry licowej cielęcej. Posiada: 4 kieszenie, w tym 1 przezroczystą, 4 miejsca na karty kredytowe, z tyłu dodatkową kieszeń, pomieści dowód rejestracyjny. Ozdobione wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz złotym znakiem Wittchen. Występuje w kolorze czerwonym i czarnym. Wymiary: 12,5 x 9,5 cm. Sprzedawane w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.

Etui na dokumenty gładkie Wittchen, cena: 130 zł

Skórzane etui na dokumenty wykonane ze skóry cielęcej. Wymiary kieszeni idealnie dopasowane są do wielkości dowodu rejestracyjnego, prawa jazdy oraz dowodu osobistego. W środku znajdują 4 kieszenie, w tym 3 przezroczyste. Ozdobione wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz złotym znakiem Wittchen. Występuje w kolorze: czerwonym i czarnym. Wymiary: 12 x 9,5 cm. Sprzedawane w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.

Połyskujący portfel damski Wittchen, cena: 220 zł

Średniej wielkości portfel damski wykonany ze skóry lakierowanej. Posiada miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty, 3 miejsca na karty kredytowe, 3 kieszenie, w tym 2 przezroczyste. Dodatkowo pomieści dowód rejestracyjny. Odporny na zarysowania, występuje w kolorze: czarnym i czerwonym. Ozdobione wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz złotym znakiem Wittchen. Wymiary: 9,5 x 12 cm. Sprzedawany w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.

Portfel damski Wittchen, cena: 200 zł

Portfel damskie z miękkiej skóry cielęcej w kolorze czerwonym. Posiada miejsce na bilon, 4 kieszenie, w tym 2 kieszenie na banknoty, 3 miejsca na karty kredytowe. Zapinany na zatrzask. Ozdobione wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz logotypem Wittchen. Wymiary: 10 x 9,5 cm. Sprzedawany w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.

Etui na klucze Wittchen, cena: 110 zł

Małe etui na klucze wykonane z miękkiej, połyskującej skóry cielęcej. Posiada kieszeń na klucze zamykaną na suwak, łańcuszek do przypięcia kluczy oraz karabińczyk. Ozdobione wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz logotypem Wittchen. Występuje w kolorze: czarnym, żółtym, zielonym. Wymiary: 8 x 5 x 1,5 cm. Sprzedawane w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.

Kosmetyczka z lusterkiem Wittchen, cena: 170 zł

Kosmetyczka wykonana z delikatnie połyskującej skóry cielęcej w kolorze czarnym. Wygodne zamknięcie na bigiel w kolorze starego złota, wewnątrz lusterko. Ozdobiona nadrukowanym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz wytłoczonym logotypem Wittchen. Wymiary: 8,5 x 14 x 4 cm. Sprzedawana w torebce prezentowej z logo firmy.

Kosmetyczka z pomponem Wittchen, cena: 190 zł

Kosmetyczka wykonana ze skóry lakierowanej, z pomponem. Komora główna zamykana na suwak, wewnątrz kieszeń również zamykana na suwak. Ozdobiona nadrukowanym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz złotym znakiem Wittchen. Występuje w kolorach: czarnym, czerwonym, granatowym. Wymiary: 12 x 17 x 7 cm. Sprzedawana w torebce prezentowej z logo firmy.

Etui na wizytówki na magnes Wittchen, cena: 180,00 zł

Skórzane etui na wizytówki wykonane ręcznie z delikatnie połyskującej skóry licowej. Miejsce na wizytówki zamykane na magnes, ozdobione wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz złotym znakiem Wittchen. Występuje w kolorze czarnym i czerwonym. Wymiary: 10,5 x 6,5 x 1,5 cm. Sprzedawane w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.

Etui na wizytówki wysuwane Wittchen, cena: 100 zł

Skórzane etui na wizytówki wykonane ręcznie z delikatnie połyskującej skóry cielęcej. Miejsce na wizytówki z metalowym mechanizmem, ozdobione wytłoczonym herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz złotym znakiem Wittchen. Występuje w kolorze czarnym i czerwonym. Wymiary: 10,5 x 6,5 x 1,5 cm. Sprzedawane w eleganckim opakowaniu z logotypem UJ oraz firmy.