Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Gadżety

Znaczek wpinany w klapę z ozdobnym pudełkiem, cena: 40 zł

Znaczek przeznaczony do wpięcia w klapę marynarki w kształcie herbu UJ, zapięcie typu motylek. Zapakowany w pudełko flauszowe w kolorze granatowym, zamykane na magnes. Kolor: srebrny mat.

Ręcznik do rąk, cena: 45 zł

Ręcznik do rąk o wymiarach 50 x 100 cm, 100% bawełna, z wyhaftowanym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Występuje w dwóch kolorach: granatowym i szarym.

Termofor, cena: 45 zł

Termofor z jersey’ u w stylu skandynawskim z wyhaftowanym logo Uniwersytetu Jagiellońskiego. Idealny do ogrzania się w chłodne wieczory. Pojemność: 310 ml. Występuje w kolorze czerwonym.

Komplet kolorowej kredy, cena: 15 zł

Komplet kolorowej kredy chodnikowej, 6 sztuk zapakowanych w pudełko. Nadrukowane logo Uniwersytetu Jagiellońskiego na opakowaniu.

Brelok metalowy okrągły, cena: 14 zł

Okrągły brelok z chromowanego metalu, logotyp Uniwersytetu Jagiellońskiego umieszczony na metalowej zawieszce. Pakowany w czarne pudełeczko.

Brelok prostokątny, cena: 18 zł

Metalowy brelok do kluczy z prostokątną zawieszką, na której zostało umieszczone logo Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pakowany w czarne pudełeczko.

Ogrzewacz dłoni Warm Heart, cena: 12 zł

Ogrzewacz dłoni z nadrukowanym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Poprzez kliknięcie metalowej płytki i ugniatanie, serce dostarcza ciepło przez ok. 20 minut. Przed następnym użyciem należy włożyć serce do bardzo gorącej wody na ok. 5 minut.

Zestaw do wina z szachami, cena: 100 zł

Zestaw składający się z szachów oraz akcesoriów do wina. Figury szachowe wykonane są z plastiku. Na akcesoria do wina składają się: nóż kelnerski, okapnik, zatyczka oraz termometr. Logotyp Uniwersytetu Jagiellońskiego nadrukowany na pokrywie. Wymiary produktu: 14.8 x 17 x 4.8 cm.

Zestaw podkładek pod kubki, cena: 20 zł

Zestaw 4 korkowych podkładek pod kubek ze specjalną grafiką UJ.

Opaska odblaskowa, cena: 7 zł

Klasyczna opaska odblaskowa w jaskrawożółtym kolorze. Posiada logotyp UJ w kolorze niebieskim.

Silikonowa opaska na rękę, cena: 10 zł (różne kolory)

Miękka i elastyczna opaska na rękę z napisem: „Uniwersytet Jagielloński w Krakowie”. Dostępna w pięciu kolorach: czarnym, niebieskim, różowym, fioletowym, czerwonym.

Brelok z latarką, cena: 20 zł

Uniwersalny, aluminiowy brelok z latarką led, pełniący jednocześnie funkcję otwieracza do butelek. Na korpusie znajduje się wygrawerowany logotyp UJ. Dostępny w dwóch kolorach: niebieskim oraz czerwonym. Długość całkowita, razem z metalową zawieszką: 12 cm.

Ponczo dziecięce, cena: 10 zł

Płaszcz przeciwdeszczowy pakowany w plastikową kulkę z logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada dodatkową zawieszkę, umożliwiającą przypięcie np. do plecaka czy torby. Ponczo dostępne w dwóch kolorach: białym oraz niebieskim.

Wizytownik, cena: 25 zł

Wizytownik wykonany z ekoskóry oraz metalu. Wewnętrzna część wykończona czarnym aksamitem. Całość zamykana magnetycznie, na zamknięciu wygrawerowany logotyp Uniwersytetu Jagiellońskiego. Produkt dostępny tylko w Stoisku promocyjnym w Muzeum UJ Collegium Maius.

Smycz metalowa, cena: 20 zł (dwa kolory)

Smycz metalowa z koloryzowanym elementem z ekoskóry, zakończona pętelką. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej oraz czarnej. Produkt dostępny tylko w Stoisku promocyjnym Floriańska 49.

Brelok Rando, cena: 15 zł (różne kolory)

Brelok o klasycznym prostokątnym kształcie, wykonany z oryginalnego metalu w kolorze grafitowym, z wygrawerowanym logotypem UJ. Brelok ozdobiony kolorową krawędzią w kolorze: zielonym, żółtym, niebieskim, białym, różowym lub pomarańczowym. Długość całkowita, wraz z metalową zawieszką: 7 cm.

Brelok koniczynka, cena: 20 zł (dwa kolory)

Metalowy brelok w kształcie koniczynki z wygrawerowanym logotypem UJ na odwrocie. Dostępny w kolorach: czerwonym oraz zielonym. Długość całkowita, razem z metalową zawieszką: 6 cm.

Uchwyt/podstawka do telefonu, cena: 10 zł

Podstawka wykonana z aluminium z wygrawerowanym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada uchwyt w kształcie pierścienia zakładany na palec. Wymiary: 3,5 x 4 cm. Produkt dostępny tylko w Stoisku promocyjnym Floriańska 49.

Uchwyt na telefon Przytulak, cena: 20 zł

Uchwyt na telefon wykonany elastycznego plastiku. W centralnej części zawiera logotyp Uniwersytetu Jagiellońskiego. Produkt dostępny tylko w Stoisku promocyjnym Floriańska 49.

Miś Urso, cena: 35 zł

Biały, pluszowy miś w granatowej koszulce z logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Maskotka Miś polarny, cena: 40 zł

Pluszowy niedźwiedź polarny z czerwonym szalikiem z logo Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Produkt dostępny tylko w Stoisku promocyjnym Floriańska 49.

Maskotka Renifer, cena: 40 zł

Pluszowy, brązowy renifer z czerwonym szalikiem z logo Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.