Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Akcesoria komputerowe i telefoniczne

Kabel do ładowania, cena: 15 zł

Kabel do ładowania z 3 końcówkami – USB, micro USB i mini USB. Możliwość przymocowania do torby lub plecaka. Nadrukowany logotyp Uniwersytetu jagiellońskiego w kolorze niebieskim. Dostępny w kolorze białym.

Pendrive 16GB, cena: 70 zł

Pendrive o pojemności 16GB z przezroczystą zatyczką oraz wygrawerowanym logo UJ, nie blokuje dostępu do innych portów USB, dioda LED informująca o stanie zapisu. Działa w systemach MS Windows, MacOS, Linux. Pakowany pojedynczo w kartonik.

Pendrive 32GB, cena: 90 zł

Pendrive o pojemności 32GB z przezroczystą zatyczką oraz wygrawerowanym logo UJ. Posiada dwa porty: USB i mikro USB. Nie blokuje dostępu do innych portów USB, dioda LED informująca o stanie zapisu. Działa w systemach MS Windows, MacOS, Linux. Pakowany pojedynczo w kartonik.

Power bank Mauro Conti, cena: 120 zł

Power bank o pojemności baterii 4000 mAh z logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego, etui i kabel USB z końcówką do Iphone4 i micro USB; zapakowane w ozdobne pudełko zamykane na magnes. Ładowanie sygnalizowane diodami. Występuje w kolorze czarnym i srebrnym.

Pendrive PQI, cena: 60 zł

Pendrive o pojemności 16 GB w kolorze niebieskim, z przeźroczystą zatyczką oraz z wygrawerowanym logo UJ. Sprzedawany w kartonowym opakowaniu. Produkt dostępny tylko w Stoisku promocyjnym Floriańska 49.

Pendrive Twister, cena: 55 zł

Pendrive o pojemności 16 GB. Na metalowej części posiada wygrawerowany logotyp Uniwersytetu Jagiellońskiego. Występuje w kolorze: czarnym i granatowym.

Power bank Vivid, cena: 150 zł (różne kolory)

Power bank z białym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego o mocy baterii 4000 mAh. Wykończony gumowaną powłoką. Posiada dwa porty USB, wbudowany kabel oraz dodatkowy, dołączony do zestawu kabel USB. Występuje w kolorze: niebieskim, czarnym, czerwonym i zielonym. Sprzedawany w kartonowym opakowaniu.

Power bank Legend, cena: 260 zł (dwa kolory)

Elegancki Power bank z logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada skórzany uchwyt w kolorze brązowym. Moc baterii: 8000 mAh. Power bank posiada wskaźnik naładowania baterii. W zestawie dwa kable: na wejście micro-USB oraz USB typ C. Występuje w dwóch kolorach: czarnym i białym. Sprzedawany w czarnym opakowaniu. Produkt dostępny tylko w Stoisku promocyjnym Floriańska 49.

Podgrzewacz do kubka USB, cena: 45 zł (różne kolory)

Podgrzewacz do kubka na USB HIT IT z płytką grzewczą ze stali nierdzewnej, z herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada przycisk włączający i wyłączający oraz kabel USB o długości 100 cm. Występuje w kolorach: białym, granatowym, różowym, czerwonym, srebrnym.

Etui na smartfona, cena: 15 zł

Etui na smartfona wykonane z filcu z zielonymi elementami. Na froncie znajduje się logo Uniwersytetu Jagiellońskiego. Etui posiada zamknięcie na napę, poręczny pasek służący do wysunięcia telefonu oraz zawieszkę z filcową koniczynką.

Magnetyczny uchwyt do samochodu, cena: 30 zł

Uniwersalny uchwyt samochodowy montowany do samochodowej kratki nawiewowej z herbem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykonany z plastiku. Montowanie telefonu możliwe poprzez cienkie, metalowe, magnetyczne płytki, które można umieścić z tyłu urządzenia lub pomiędzy urządzeniem, a etui ochronnym. Uchwyt posiada wbudowane 4 magnesy, które mocno i stabilnie utrzymują telefon w miejscu. Zapakowany w kartonowe pudełko.

Głośnik Bluetooth, cena: 270 zł

Głośnik wykonany z plastiku, z drewnianym, mahoniowym frontem; boki pokryte materiałem. Front ozdobiony tłoczonym logotypem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zawiera wbudowany mikrofon oraz poziomy stojak na telefon. Posiada standardowe wejście na słuchawki 3,5 mm, w zestawie kabel do ładowania oraz kabel umożliwiający tradycyjne połączenie z urządzeniem.