Zapytanie ofertowe na wykonanie animacji

więcej o Zapytanie ofertowe na wykonanie animacji
Wiosenna edycja targów edukacyjnych

Podobnie jak w latach ubiegłych, przedstawiciele Centrum Promocji i Komunikacji UJ oraz Działu Rekrutacji na Studia wezmą udział w wiosennej edycji targów edukacyjnych w Polsce. Obecni na targach pracownicy udzielają informacji o zasadach kwalifikacji, harmonogramie rekrutacji, sposobie rekrutacji na studia, przywilejach oferowanych olimpijczykom i konkursowiczom oraz wiele innych praktycznych informacji dotyczących studiowania w Krakowie.
więcej o Wiosenna edycja targów edukacyjnych
Opłatek Środowiska Akademickiego 2019

"Wśród nocnej ciszy" to kolęda, która rozpoczęła przedświąteczne spotkanie środowiska akademickiego Krakowa. To wyjątkowe wydarzenie, które tradycyjnie odbyło się w auli Collegium Novum, od lat ma swoje stałe miejsce w kalendarzu uniwersyteckich uroczystości.
więcej o Opłatek Środowiska Akademickiego 2019
Ultrasonografia w medycynie ratunkowej - praktycznie

W dniach 29 listopada-1 grudnia 2019 roku w Centrum Dydaktyczno Kongresowym Wydziału Lekarskiego odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Dydaktyczna „Ultrasonografia w medycynie ratunkowej - praktycznie” Patronat Naukowy nad konferencją objęło Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne, MCPK Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Polska Rada Resuscytacji.
więcej o Ultrasonografia w medycynie ratunkowej - praktycznie
Konferencja RODO w zakładzie pracy.

W dniu 12 grudnia 2019 r. w Pałacu Larischa w Krakowie na odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „RODO w zakładzie pracy - zagadnienia szczegółowe. Kontrola pracownika i postępowania wyjaśniające”, organizowana przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Krakowie, pod merytorycznym kierownictwem prof. dr hab. Arkadiusza Sobczyka. Partnerem wydarzenia był KGHM Polska Miedź S.A., a patronat objęło wiele instytucji społecznych i medialnych.
więcej o Konferencja RODO w zakładzie pracy.