Opłatek Środowiska Akademickiego 2017

20 grudnia 2017 roku o godzinie 18.00 w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczęło się tradycyjne przedświąteczne spotkanie opłatkowe środowiska akademickiego.
więcej o Opłatek Środowiska Akademickiego 2017

18 grudnia 2017 roku w Collegium Maius odbyło się spotkanie opłatkowe władz Uniwersytetu Jagiellońskiego z emerytowanymi profesorami uczelni, na którym obecni byli m.in. rektor, prorektorzy, kwestor oraz dziekani wydziałów UJ.
więcej o Tradycyjne spotkanie świąteczne dla emerytowanych profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego

15 grudnia 2017 roku o godzinie 12.00 w Collegium Maius UJ odbyło się uroczyste pożegnanie profesorów przechodzących na emeryturę. W uroczystości uczestniczyli m.in. rektor, prorektorzy oraz dziekani wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Uroczyste spotkanie z profesorami Uniwersytetu Jagiellońskiego przechodzącymi na emeryturę
Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego UJ

14 grudnia 2017 o godzinie 12.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Filologicznego UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filologicznego UJ
Promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ

14 grudnia 2017 o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Historycznego UJ