11 stycznia 2018 roku o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego
Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego

9 stycznia 2018 roku o godzinie 11.00 oraz 12.30 w Auli Collegium Novum odbyły się w dwóch turach promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego
Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego

9 stycznia 2018 roku o godzinie 9.00 w Auli Collegium Novum odbyły się promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Promocje doktorskie Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego
Uniwersytecki Koncert Noworoczny 2018

7 stycznia 2018 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego o godzinie 18.00 rozpoczął się tradycyjny Uniwersytecki Koncert Noworoczny. Wśród przybyłych gości znaleźli się członkowie władz i społeczności akademickiej UJ, rektorzy krakowskich szkół wyższych oraz przyjaciele Uniwersytetu.
więcej o Uniwersytecki Koncert Noworoczny 2018
Konferencje naukowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2017 roku

W 2017 roku Sekcja Organizacji Konferencji (SOK) Działu Promocji wspierała jednostki uniwersyteckie przy organizacji 19 wydarzeń naukowych, w których w sumie uczestniczyło ponad 4300 osób z 56 krajów.
więcej o Konferencje naukowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w 2017 roku