Forum Ujotum - Wojciech Mann

15.05.2018 r. odbyło się piąte spotkanie w ramach Forum UJotum. Tym razem gościem był Wojciech Mann – dziennikarz, aktor i autor tekstów. Znany przede wszystkim z licznych audycji w Polskim Radiu, telewizyjnego talk-show "Mann do Materny, Materna do Manna" oraz programu muzycznego „Szansa na sukces”.
więcej o Forum Ujotum - Wojciech Mann
UJ dla Krakowa

W dniu 11.04.2018 r., w auli Auditorium Maximum UJ, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu UJ dla Krakowa. Tym razem rozmawialiśmy o lekach – czy są bezpieczne i jak wchodzą w interakcję z pożywieniem.
więcej o UJ dla Krakowa
Forum UJotum z Kubą Wojewódzkim

Gościem czwartego spotkania z cyklu Forum UJotum był Kuba Wojewódzki, dziennikarz, publicysta, satyryk. Znany przede wszystkim ze swojego autorskiego programu „Kuba Wojewódzki”, jedna z bardziej barwnych i kontrowersyjnych postaci polskiego show biznesu. Juror wielu programów rozrywkowych, dziennikarz „Polityki”, któremu nie jest obojętny kierunek, jaki obierają polskie media.
więcej o Forum UJotum z Kubą Wojewódzkim
Krakowskie Dyktando 2018

3 marca 2018 r. odbyło się IV Dyktando Krakowskie, które zakończyło Miesiąc Języka Ojczystego współorganizowanego przez Towarzystwo Miłośników Języka Polskiego, i Wydział Polonistyki UJ.
więcej o Krakowskie Dyktando 2018
Tydzień Mózgu 2018

Stres, choroby, pseudomedycyna i wiele innych tematów związanych z medycyną, biologią człowieka i funkcjonowanie mózgu zostało poruszonych podczas siedmiu spotkań „Tygodnia Mózgu 2018”.
więcej o Tydzień Mózgu 2018