Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Prezydent Francji składa wizytę w Uniwersytecie Jagiellońskim

To jeden z punktów oficjalnej wizyty Prezydenta Emmanuela Macrona w Polsce w dniach 3-4 lutego 2020 roku. We wtorek o godzinie 12.00 W Auli Collegium Novum UJ rozpoczął się jego wykład pt. „Polska i Francja w Europie”. Wśród przybyłych gości, oprócz reprezentantów władz UJ – w tym rektora prof. dra hab. med. Wojciecha Nowaka, znaleźli się również: członkowie Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa, przedstawiciele władz regionu, członkowie francuskiej delegacji oraz licznie przybyli studenci.
więcej o Prezydent Francji składa wizytę w Uniwersytecie Jagiellońskim

Wizyta Prezydenta Malty

28 stycznia 2020 roku Uniwersytet Jagielloński odwiedził prezydent Republiki Malty dr George Vella. Po spotkaniu z przedstawicielami władz uniwersyteckich gość wygłosił w Auli Collegium Novum wykład zatytułowany "Present Global Challenges".
więcej o Wizyta Prezydenta Malty

Małe. Silne. Oporne - relacja z wydarzenia

14 stycznia w Uniwersytecie Jagiellońskim po raz kolejny zorganizowano Cafe Naukę Extra. Tematem styczniowego wydarzenia był problem antybiotykooporności, bakterii i antybiotyków.
więcej o Małe. Silne. Oporne - relacja z wydarzenia

Koncert Noworoczny 2020

5 stycznia 2020 roku, tradycyjnie w pierwszą niedzielę roku w wypełnionej po brzegi auli Auditorium Maximum UJ rozpoczął się o godzinie 18.00 kolejny Uniwersytecki Koncert Noworoczny. Jest to przedsięwzięcie, które od wielu lat na stałe wpisało się już do kulturalnego kalendarza Krakowa.
więcej o Koncert Noworoczny 2020

Zapytanie ofertowe na wykonanie animacji

więcej o Zapytanie ofertowe na wykonanie animacji

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj