Święto Konstytucji w Uniwersytecie Jagiellońskim

W niedzielę 3 maja 2020 roku o godz. 9.00 złożono pamiątkowy biało-czerwony wieniec pod pomnikiem Hugona Kołłątaja, jednego z twórców Konstytucji. W tym roku z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne wywołane pandemią wirusa SARS-CoV-2, uroczystość odbyła się w bardzo ograniczonym gronie i z zachowaniem wymaganych środków ostrożności.
więcej o Święto Konstytucji w Uniwersytecie Jagiellońskim

Podwójne zwycięstwo UJ w konkursie Genius Universitatis 2020

Miło nam poinformować, że kampania promocyjno-rekrutacyjna #misjaUJ, przygotowana przez Centrum Promocji i Komunikacji UJ, zdobyła dwie nagrody w konkursie Genius Universitatis 2020 na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej.
więcej o Podwójne zwycięstwo UJ w konkursie Genius Universitatis 2020

Odwołane wydarzenia z powodu zagrożenia koronawirusem

Decyzją władz Uniwersytetu Jagiellońskiego nie odbędą się wydarzenia, których współorganizatorem jest Centrum Promocji i Komunikacji UJ: prezentacja programu "Inicjatywa doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim" (9 marca) oraz uroczyste otwarcie Krajowego Centrum Kriomikroskopii Elektronowej (9 marca).
więcej o Odwołane wydarzenia z powodu zagrożenia koronawirusem

Konferencja EURIE w Stambule

Dyrektor Centrum Promocji i Komunikacji UJ Kinga Drechny-Mucha oraz zastępca dyrektora Joanna Chodór przedstawiły działania Uniwersytetu Jagiellońskiego w mediach społecznościowych podczas odbywającej się w Stambule w dniach od 19 do 21 lutego konferencji EURIE - Eurasia Higher Education Summit.
więcej o Konferencja EURIE w Stambule

Konkurs na realizację filmu „UJ oczami studentów”

Centrum Promocji i Komunikacji UJ ogłasza konkurs na realizację filmu "UJ oczami studentów". Zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkometrażowego filmu dotyczącego Uniwersytetu Jagiellońskiego o charakterze promocyjno-informacyjnym lub reportażowym. Zgłoszenia do Konkursu przyjmujemy do 31 maja 2020 r, do godz. 23:59.
więcej o Konkurs na realizację filmu „UJ oczami studentów”