Promocje doktorskie i habilitacyjne w Uniwersytecie Jagiellońskim

Uniwersytet Jagielloński wznowił w ograniczonym zakresie organizację uroczystych promocji doktorskich i habilitacyjnych. Zachowując ścisłe rygory sanitarne związane z pandemią koronowirusa, promocje doktorskie w Auli Collegium Novum odbędą się tylko w trzech turach.
więcej o Promocje doktorskie i habilitacyjne w Uniwersytecie Jagiellońskim

Wyróżnienie dla francuskiego dyplomaty

We wtorek 7 lipca 2020 roku Konsul Generalny Francji Frédéric de Touchet otrzymał z rąk rektora UJ prof. dra. hab. med. Wojciecha Nowaka srebrny medal Plus Ratio Quam Vis. To prestiżowe uniwersyteckie odznaczenie zostało wręczone w Auli Collegium Maius. W wydarzeniu oprócz władz rektorskich i dziekańskich UJ, wzięli udział także przedstawiciele korpusu dyplomatycznego, władz miasta Krakowa oraz osoby związane z kulturą i oświatą.
więcej o Wyróżnienie dla francuskiego dyplomaty

Rektorski Dzień Dziecka 2020

Władze UJ postanowiły wspomóc Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Parkowa" w Krakowie.
więcej o Rektorski Dzień Dziecka 2020

Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

W dniu 12 maja 2020 roku o godz. 9.00 złożono w Katedrze Wawelskiej kwiaty na grobach monarchów i fundatorów uczelni: Kazimierza Wielkiego, królowej Jadwigi i Władysława Jagiełły.
więcej o Święto Uniwersytetu Jagiellońskiego

Wirtualny Dzień Otwarty 2020

W dniu 20 marca 2020 r. odbył się na Uniwersytecie ‘’Dzień Otwarty’’. W tym roku wydarzenie przybrało charakter wirtualny. Wszystkie działania prowadzone były na oficjalnym profilu UJ na Facebooku w godzinach od 9.00-15.00 i skierowane do potencjalnych kandydatów na studia.
więcej o Wirtualny Dzień Otwarty 2020