Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wirtualne targi edukacyjne 2020

Wirtualne targi edukacyjne 2020

W drugiej połowie 2020 roku, Uniwersytet Jagielloński uczestniczył w polskich i zagranicznych targach wirtualnych skierowanych do kandydatów na studia.

W dniach 7 i 9 lipca 2020 r. Uniwersytet Jagielloński uczestniczył w wirtualnym wydarzeniu ''Studia2020'', targach promocyjno-informacyjnych zorganizowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa oraz Fundację Edukacyjną ''Perspektywy''. Wydarzenie odbyło się online i było skierowane do tegorocznych maturzystów. Oprócz odwiedzenia wirtualnego stoiska UJ można było uczestniczyć w spotkaniach online z pracownikami dydaktycznymi naszej Uczelni i porozmawiać z pracownikami Centrum Promocji i Komunikacji UJ (CPiK) i Centrum Dydaktyki (CD).

W dniach 17 - 21 września UJ uczestniczył w Salonach Maturzystów. Spotkaliśmy się z maturzystami na wirtualnych targach w Krakowie, Lublinie, Rzeszowie i Warszawie. Podczas każdych targów Uniwersytet miał swoje wirtualne stoisko w godzinach od 10.00 do 19.00, na którym można było porozmawiać na czacie z pracownikami z CPiK i CD. Na wirtualnym stoisku UJ można było pobrać i obejrzeć materiały promocyjne, filmy, prezentacje, ulotki, etc.

Dodatkowo, w drugiej połowie 2020 roku, Uniwersytet uczestniczył w zagranicznych targach wirtualnych, które odbyły się w Kazachstanie, Taiwanie i Malezji, na Subkontynencie Indyjskim, w Wietnamie, Etiopii, Indonezji, na Ukrainie oraz w Azji Centralnej. Podczas tych wydarzeń, zorganizowanych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej, kandydaci na studia z całego świata mogli porozmawiać z pracownikami Centrum Promocji i Komunikacji UJ, obsługującymi wirtualne stoisko, i dowiedzieć się więcej o studiowaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdziesz nas tutaj