Bądź bezpieczny na UJ

W ramach akcji "Bądź bezpieczny na UJ", pracownicy Centrum Promocji i Komunikacji rozdawali studentom uniwersyteckie maseczki ochronne. Akcja obejmowała również zaopatrzenie budynków UJ w plakaty oraz naklejki przypominające o zachowaniu środków bezpieczeństwa w czasie trwającej pandemii.

W dniu 8 października, w ramach akcji "Bądź bezpieczny na UJ", pracownicy Centrum Promocji i Komunikacji rozdawali studentom uniwersyteckie maseczki ochronne. Wydarzenie miało miejsce na Kampusie 600-lecia Odnowienia UJ - na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Wydziale Chemii oraz na Alei Wawelskiej i odbyło się przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa. Z akcji tej powstał film dostępny na kanale UJ na YouTubie

Akcja "Bądź bezpieczny na UJ" obejmowała również zaopatrzenie budynków UJ w plakaty oraz naklejki przypominające o zachowaniu środków bezpieczeństwa w czasie trwającej pandemii.

Bądź bezpieczny na UJ Bądź bezpieczny na UJBądź bezpieczny na UJ