Konkurs na realizację filmu „UJ oczami studentów”

Centrum Promocji i Komunikacji UJ ogłasza konkurs na realizację filmu "UJ oczami studentów". Zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkometrażowego filmu dotyczącego Uniwersytetu Jagiellońskiego o charakterze promocyjno-informacyjnym lub reportażowym. Zgłoszenia do Konkursu przyjmujemy do 31 maja 2020 r, do godz. 23:59.

Tematyka filmu powinna nawiązywać do UJ i może poruszać przykładowo kwestie studiowania na UJ, możliwości, jakie daje UJ – uczestnictwa w kołach naukowych, programie Erasmus+, praktykach, stażach, stowarzyszeniach. Zgłaszany film może również dotyczyć życia studenckiego - przykładowo, wydarzeń i akcji studenckich, życia w akademikach, rozwijania pasji, dnia z życia studenta itp.

Zobacz REGULAMIN KONKURSU oraz Aneks do regulaminu

Uczestnikom, których prace konkursowe zostaną ocenione najwyżej zostaną przyznane nagrody.

Z uwagi na zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego i ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, w tym przede wszystkim zalecenia GIS oraz treść zarządzenia nr 24 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 10 marca 2020 roku w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego postanowiliśmy o zmianie terminu zgłoszeń i rozstrzygnięcia Konkursu „UJ oczami studentów”.

Ponieważ przedmiotem Konkursu jest przygotowanie filmu (a domyślamy się, że to dla wielu z Was nie byłoby możliwe bez przemieszczania się) postanowiliśmy o przedłużeniu terminu zgłoszeń z nadzieją, że po ustąpieniu epidemii będziecie mogli swobodnie pracować nad zadaniami konkursowymi.

Termin zgłoszeń do konkursu przesuwamy na 31 maja 2020 r., do godz. 23:59, a termin ogłoszenia o wynikach konkursu na 5 czerwca 2020 r.

Tymczasem prosimy #zostańwdomu i stosujcie się do zaleceń władz uczelnianych, państwowych i Inspekcji Sanitarnej.