Wykład inauguracyjny dla studentów I roku

W czwartek 6 października 2016 r. w Auli Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się wykład inauguracyjny dla studentów I roku. Nowych studentów przywitał rektor UJ prof. Wojciech Nowak.

Wykład inauguracyjny pt. U źródeł polskiego konstytucjonalizmu wygłosiła prorektor UJ ds. rozwoju prof. Dorota Malec. Wykładowi towarzyszyły wystąpienia przedstawicieli Samorządu Studenckiego. Swoją działalność zaprezentowali również pełnomocnik rektora UJ ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów Katarzyna Jurzak-Mączka i przedstawiciele organizacji studenckich: Akademickiego Klubu Turystycznego „Rozdroże”, Bractwa Czapki Studenckiej, Erasmus Student Network, Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA, Krakowskiego Teatru Studenckiego „Graciarnia”, Niezależnego Zrzeszenia Studentów, Stowarzyszenia „All in UJ” oraz Radia UJOT FM.

Więcej informacji oraz galeria zdjęć na stronie: www.uj.edu.pl